(Tento blog už není nadále pravidelně aktualizován, ikdyž se tu čas od času oběví nějaký článek. Můžete si ale být jisti, že blog bude zachován, protože se na něm v průběhu let pilně pracovalo a je možno na něm nalézt spousty zajímavých informací, videí a fotek. Autorka tohoto blogu tu stále šmejdí a pokukuje po ostatních blogách, ikdyž možná pod jiným tajným jménem, a buďte si jisti, že nadále zůstává šťastným Echelonem a velkým milovníkem hudby.)

Pokud se Vám tady líbí, zanechte prosím komentář. :)

390x250

Únor 2012

Shannon- animace 5.1

29. února 2012 v 23:25 | Helik |  30STM- animace

Jared- animace 22.5

29. února 2012 v 23:24 | Helik |  30STM- animace

Jared- animace 22.4

29. února 2012 v 22:17 | Helik |  30STM- animace

Jared- animace 22.3

29. února 2012 v 22:06 | Helik |  30STM- animace

RIHANNA SI RÁDA HRAJE SE ZBRANĚMI

29. února 2012 v 21:19 | Helik |  Rihanna- news


STARS: Rihanna si ráda hraje se zbraněmi - foto

Už 19. dubna bude mít v kinech premiéru sci-fi akčňák Bitevní loď, ve kterém si agentku FBI zahrála Riri...
Důstojnice Petty Raikes miluje svou práci a ještě víc si užívá svůj každodenní kontakt se zbraněmi a těžkým dělostřelectvem. A přesně to se na natáčení líbilo i Rihanně: "Klidně bych se vrátila zpátky na natáčení, abych mohla střílet s mojí černou bouchačkou do prachu. Bylo to šílené a zábavné. Fakt jsem si to užila. Bavil mě každý moment filmování."

Setkání se zbraněmi nebylo však pro zpěvačku žádnou novinkou. Už jako malé dítě totiž na rodném Barbadosu vstoupila do armády:"Chtěla jsem patřit k nějaké organizaci. Nebavilo mě chodit na školní kroužky a všechno ostatní mi přišlo nudné, tak jsem vstoupila mezi armádní kadety. Měli zbraně a byla jsem tam jediná holka. Spoustu jsem se tam toho naučila."

Stejně jako drsné zbraně si Riri užívala i uniformu: "Možná je to zvláštní, ale bavilo by mě nosit uniformu. Nemusela bych každé ráno přemýšlet nad tím, co si vezmu na sebe. Měla bych jasno a mohla bych déle spát. Navíc námořnická uniforma, kterou jsem měla ve filmu byla pěkná a pohodlná."

Ve filmu Bitevní loď, kde hraje například i Liam Neeson, Rihanna bojuje s mimozemšťany. V normálním životě však star na UFO nevěří:"Lidé mají strach z neznámého a já jsem to tak dřív také měla - bála jsem se nevěřit, že existuje nějaký život mimo naši civilizaci. Teď už ale vím, čemu věřit. Co se má stát, to se stane."

Na závěr Rihanna prozrazuje, že nechce zůstat jen u jednoho snímku a v budoucnu by si ráda zahrála například v komedii nebo v romantickém filmu.


Fotka Dne 29.2.2012

29. února 2012 v 12:38 | Helik |  Fotka Dne

Fotka Dne 28.2.2012

28. února 2012 v 12:30 | Helik |  Fotka Dne
Aaobq0raK&Q

27. února 2012 v 18:40 | Helik |  30STM- fotky


Shannon's body parts

27. února 2012 v 18:39 | Helik |  30STM- fotky
Fotka Dne 27.2.2012

27. února 2012 v 12:54 | Helik |  Fotka Dne
Aarripgg

Včera- Nejlepší den na světě!

26. února 2012 v 17:34 | Helik |  moje keci
asi si říkáte že jsem jen líná že jsem sem nic včera nepřidala, ale včera byl úžásnej den...no vlastně ten nejlepší, řekla bych! :D konečně jsem poznala své sestry -a bratra- na Pražským srazu! jsou úžasný, všichni!
Tedy, měli jsme sraz na Václaváku u koně.. já s Kiki jsme přišli trochu dřív, takže jsme tam chvíli stáli, ani ne za 5 minut na nás Zenny zakřičla.. (úžasný, poznala nás :D) šli jsme do McDonaldu, seznámili jsme se se Zenny, Tomášem, Irmou a Žanetou.. pak jsme společně odešli ke koni a tam už stáli všichni ostatní- Jane, Bleed, Markéta, Zuzka, atd.. sešlo se nás tam kolem 23.. :D metrem a pak tramvají jsme jeli do kočičího útulku, kde jme odevzdali náš skvělý dar:
byly tam nádherný kočičky, pár jsem jich vyfotila.. ale fotky vám dám jindy, protože mám vybitej foťák a nemůžu najít nabíječku.. :/
z kočičího útulku jsme jeli tramvají kamsi na pobřeží Vltavy, odkud bylo krásně vidět na hrad.. (nejsem Pražák, takže nevim přesně) taky mám fotku.. tam jsme se seskupili jakoby do triádu a glyphů, to nás vyfotila Bleed (úžasná holka, s úžasnejma vlasama :D) ještě jsme se, podle nápadu Zenny, vyfotili se čtvrtkama s nápisem WE LOVE WHAT NOW :D to je docela neznámá skupina s jejímž zpěvákem si Zenny dost povídá přes Twitter a asi si chce u něj šplhnout :DD
jo, pak jsme jeli tramvají k dalšímu McDonaldu.. tentokrát o dost většího, ale stejně jsme se všichni nevešli do stejné části a Zenny to strašně mrzelo... :/ mě to taky mrzelo, ale stejně to bylo super :)) odtamtud jsme šli pěšmo na Václavák, kde jsme ještě vyfotili společnou fotku..
pak byl rozchod, no ani já, ani Kiki jsme nechtěli odejít, ale oni už měli v plánu zas něco jiného a tak jsme se rozloučili a šli směrem k divadlu a pak na Karlův most.. tam jsme se sešli s naší bývalou spolužačkou Maruškou, která se přestěhovala do Prahy a bydlí teď blízko Karlovýho mostu a samozřejmě jsme ji navštívili.. :D pak jsme se zase sešli s rodičema Kiki a šli jsme zpět na vlak..
byl to vážně super den.. další sraz má být prý někdy v dubnu, strašně se na něj těším!

Rihanna a Chris Brown spolu pracují na remixech!

26. února 2012 v 15:33 | Helik |  Rihanna- news
Už nějakou dobu kolovaly drby, že se Rihanna sešla/schází s Chrisem Brownem. Minulý týden byli konkrétně oba dva prý spatřeni v tom samém studiu a také se objevily drby, že se Chris zúčastnil Rihanniné oslavy 24. narozenin. To vše přicházelo hlavně z Twitteru, kde někteří lidé co na oslavě byli psali, že je tu i Chris, ale následovně si tyto statusy mazali.
Již nějakou dobu se všichni těšíme, že Rihanna na přání fanoušků představí prodlouženou verzy songu Birthday Cake. A tak taky včera udělala. Každopádně se několik dní spekulovalo, kdo bude hostem v tomto songu. Rihanna napsala naTwitter, že to bude šokující (což teda je..až moc!) a že to není muž! Spousta lidí si pod pojmem šokující samořejmě představilo Chrise Browna, protože přiznejme si to, je to ta z nejhorších možnost co mohla udělat a nikdo by to nečekal. Načež tomu ale spousta lídí začalo věřit až to došlo dokonce k tomu, že samotný Billboard poslal Rihanně otevřený dopis, ve kterém dává najevo otevřeně své obavy o to, že se featuringem na songu opravdu stane Chris. Rihanna na to reagovala následovně tím, že přece řekla, že to nebude muž.
Včera měla Rihanna narozeniny.Oba dva, jak Chris tak Rihanna si vyměnovali tweety typu CAKE CAKE CAKE. Chris jí i popřál k narozeninám, nažeš mu Rihanna odpověděla, že děkuje a ke konci dne pak zveřejnili linky na dokonce DVA songy, které spolu zremixovali. Chris se tedy objevil na Rihanniném Birthday Cake a Rihanna na Chrisovém Turn Up The Music. Obojí si můžete poslechnout:


přijď zas..!!
PROVEHITO IN ALTUM
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m00qr1GrIO1qdzw6fo4_250.gif


Jsem ve fanklubu: